Noyabr ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli açıqlanıb

  • 31 Okt - 2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Avropa.info qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlarQəbul günüQəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Əkbər HacıyevARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru05Zaqatala
Ramil İsgəndərovARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini05Şəki
Ruslan ƏliyevARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini05Balakən
Fikrət MəmmədovƏdliyyə naziri06Astara, Lənkəran, Lerik
Vilayət ZahirovƏdliyyə nazirinin müavini08Masallı
Rüstəm UsubovBaş prokurorun birinci müavini08Ağcabədi, Laçın
Hikmət MirzəyevAli Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri08Şamaxı
Azad RəhimovGənclər və idman naziri08Göyçay, Mingəçevir, Ağdaş, Ağsu
İntiqam BabayevGənclər və idman nazirinin müavini08Tərtər, Yevlax, Bərdə
İsmayıl İsmayılovGənclər və idman nazirinin müavini08Ucar, Kürdəmir, Zərdab
Məleykə AbbaszadəDövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri08Sabirabad, Şirvan, Saatlı,Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Sahir MəmmədxanovVergilər nazirinin birinci müavini14Xaçmaz, Quba, Qusar Şabran
Zakir QaralovBaş prokuror15Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Muxtar BabayevEkologiya və təbii sərvətlər naziri15Şəmkir, Tovuz
Firdovsi ƏliyevEkologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini15Qazax, Ağstafa
Əbülfəs QarayevMədəniyyət naziri15Kürdəmir
Vaqif ƏliyevMədəniyyət nazirinin birinci müavini15Ağdam
Rafiq BayramovMədəniyyət nazirinin müavini15Ağcabədi, Laçın
Ramin QuluzadəNəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri15Lənkəran, Lerik
Əli AbdullayevNəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini15Astara
Şahin YusifovAli Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri15Qəbələ
Azər CəfərovƏdliyyə nazirinin müavini15Zaqatala
Arzu RəhimovSəfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi15Masallı, Yardımlı
Mayıl ŞahverdiyevSəfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini15Cəlilabad, Biləsuvar
Əhməd ƏhmədzadəAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri15Balakən
Zakir QuliyevAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini15Qax
Rafiq AslanovAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini15Zaqatala
Qorxmaz Hüseynov“Azərsu” ASC-nin sədri15Mingəçevir, Yevlax
Vüqar Əhmədov“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən15Yardımlı, Masallı
Mətin EynullayevVergilər nazirinin müavini18Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd
Teyyub Cabbarov“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini18Zərdab, Bərdə
Etibar Məmmədov“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini19Kürdəmir, Ucar
Saleh MəmmədovAzərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri20Şəmkir, Gədəbəy
Əvəz QocayevAzərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini20Daşkəsən
Pərviz ŞahbazovEnergetika naziri22Yevlax
Samir VəliyevEnergetika nazirinin müavini22Mingəçevir
Elnur SoltanovEnergetika nazirinin müavini22Bərdə, Tərtər
Sahil BabayevƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri22Ucar
Anar KərimovƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini22Kürdəmir
Mətin KərimliƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini22Zərdab
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri22Kürdəmir
Niyazi Səfərovİqtisadiyyat nazirinin müavini22Göyçay
Sahib Məmmədovİqtisadiyyat nazirinin müavini22Ucar
Oqtay ŞirəliyevSəhiyyə naziri22Cəlilabad, Biləsuvar
Elsevər AğayevSəhiyyə nazirinin müavini22Masallı, Yardımlı
Rahim ƏliyevSəhiyyə nazirinin müavini22Lerik
Namiq ƏsgərovBaş prokurorun müavini22Beyləqan, Xocavənd
Rövşən RzayevQaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri22Beyləqan
Fuad HüseynovQaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini22Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)
Sabir ƏhmədovQaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini22Füzuli
Bəhram XəlilovDövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini22Oğuz, Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən
Seyfulla ƏzimovDaxili işlər nazirinin birinci müavini23Göyçay, Yevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş
Hicran HüseynovaAilə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri25Ağdam, Tərtər, Bərdə
Sədaqət QəhrəmanovaAilə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini25Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli
Mübariz QurbanlıDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri26Zərdab, Kürdəmir
Səyyad AranlıDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini26Göyçay
Gündüz İsmayılovDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini26Ucar
Sahib ƏləkbərovVergilər nazirinin müavini27Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Ceyhun BayramovTəhsil naziri28Yevlax, Bərdə
Firudin QurbanovTəhsil nazirinin müavini28Ağdaş, Mingəçevir
Rafiq CəlilovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini28Sabirabad
Ramil Yusifov“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini28Cəlilabad, Biləsuvar
Ramiz RzayevAli Məhkəmənin sədri29Bərdə
Kəmaləddin HeydərovFövqəladə hallar naziri29Şəmkir
Rəfail MirzəyevFövqəladə hallar nazirinin birinci müavini29Göygöl
Etibar MirzəyevFövqəladə hallar nazirinin müavini29Samux
İnam KərimovKənd təsərrüfatı naziri29Astara, Lerik
İlham QuliyevKənd təsərrüfatı nazirinin müavini29Masallı, Lənkəran
Elçin ZeynalovKənd təsərrüfatı nazirinin müavini29Yardımlı, Cəlilabad
Səfər MehdiyevDövlət Gömrük Komitəsinin sədri29Abşeron
İsmayıl HüseynovDövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini29Salyan
Əsgər AbdullayevDövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini29Sabirabad, Hacıqabul
Vilayət EyvazovDaxili işlər naziri30Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan
Kərəm HəsənovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri30Şirvan
Rüstəm ŞahbazovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini30Neftçala

 


Oxunma sayı: 1662

Oxşar yazılar